Royal Opera House na żywo

Royal Opera House to jeden z najważniejszych gmachów operowych w Londynie, znajdujący się w dzielnicy Covent Garden. Dom Opery Królewskiej znany jest wszystkim koneserom. Mieści się w nim Opera Królewska – The Royal Opera, Królewski Balet – The Royal Balet oraz Orkiestra Opery Królewskiej.

Do dziś teatr należy do najpiękniejszych i najznakomitszych budynków operowych świata, gdyż od początku istnienia przyciąga mnóstwo widzów z różnych zakątków świata. Na tej scenie występowało i występuje wielu polskich artystów, takich jak: Ewa Podleś, Piotr Beczała, Mariusz Kwiecień, Aleksandra Kurzak.
4 lutego Multikino i British Council zaproszą nas na Royal Opera House na żywo. Widzowie będą mogli uczestniczyć aż w dwunastu wydarzeniach, transmitowanych z Opery Królewskiej. W programie zobaczymy sześć oper oraz sześć występów baletowych.
Multikino pokazywać nam będzie niepowtarzalne widowisko przez 3 godziny i 20 minut. Początek spektaklu o godzinie 19:45. Podczas oglądania przewidziane będą dwie przerwy.
Bilety są w sprzedaży, a ich koszt wynosi  40 zł – bilet normalny, 35 zł – bilet ulgowy (dla uczniów i studentów z ważną legitymacją), 30 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 osób).
Mam ogromną nadzieję, że wrażenia będą niezapomniane, a całe widowisko piękne i magiczne. Czekam z niecierpliwością! Tuż po udostępnię recenzję – oby jak najlepszą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *