Cafe Bezka – domowa cukiernia

Masz ochotę na domowe ciasto, ale zawsze wychodzi Tobie zakalec? Masz ochotę na super torcik bezowy, ale nie chce się Tobie nic robić? Może po prostu chcesz zjeść przepyszny deser? Mam dla Ciebie odpowiedź – Cafe Bezka  Jest to mała cukiernia, w której Panie robią wszystko na miejscu, ze świeżych produktów bez jakichkolwiek ulepszaczy, czy jajek w proszku.

Cukiernia powstała z pasji do pieczenia, bez wątpienia da się to wyczuć. Początkowo była to Manufaktura Wypieku. Można tam było zamawiać ciasta od tradycyjnego makowca, po wymyślny tort np. z okazji 18-tych urodzin. Panie jednak poszerzyły swą działalność o kawiarnię, gdzie można delektować się torcikiem bezowym, popijając wyśmienitą kawą. Bezy w różnych wydaniach mniejszych, czy większych to specjalność lokalu. Codziennie świeże ciasta, również bezglutenowe. Oprócz słodkości można spróbować domowych tart, które również są godne polecenia.

Może sam lokal nie jest bardzo duży, ale jeżeli komuś ciasno, może wziąć ciacho i kawę na wynos.

Kto raz odwiedzi Cafe Bezka przy Niemcewicza 2, będzie tam powracał regularnie, tym bardziej, że otwarta jest 7 dni w tygodniu (w dni pracujące od 8.15 do 19, natomiast w weekendy 10-19).

20160131_162259

Adrianna Roszak

Aktualnie studentka Uniwersytetu Szczecińskiego. W między czasie zdobyła dodatkowe wykształcenie tytuł Technika Usług Kosmetycznych. Zwierzęta kocha ponad wszystko bez względu na to czy jest to mały domowy kotek czy też piękny rumak. Kreatywna, młoda i zawsze roztargniona.

2 thoughts on “Cafe Bezka – domowa cukiernia

 • 27 kwietnia 2016 at 15:36
  Permalink

  Można się uzależnić, a co parę dni wprowadzane nowości przyciągają ze zdwojoną siłą.

  Reply
 • 22 kwietnia 2017 at 21:44
  Permalink

  A od marca 2017 w nowej lokalizacji na Krzywoustego (kr.Jadwigii 13) i jeszcze bogatszą ofertą słodkich pyszności

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *