Miłosz Przybecki żegna się z Pogonią Szczecin

Młody skrzydłowy żegna się z klubem ze Szczecina. Jego kontrakt wygasł, a klub nie zdecydował się na jego przedłużenie.

Umowa Miłosza Przybeckiego zakończyła się wraz z końcem sezonu 2015/2016. Klub zdecydował, że nie będzie przedłużał kontraktu z zawodnikiem.

Skrzydłowy trafił do Pogoni przed rozpoczęciem zakończonego już sezonu. Zagrał w 30 ligowych spotkaniach oraz jednym meczu Pucharu Polski. Raz wystąpił również w III-ligowych rezerwach. W tym czasie zdobył 1 bramkę. W Ekstraklasie spędził na boisku w granatowo-bordowych barwach 943 minuty (średnio 31 na mecz).

Po wielu spotkaniach był krytykowany i uważany za niepotrzebny element zespołu, ale trener Czesław Michniewicz widział w nim potencjał i sporadycznie go wystawiał. Po wielu nieudanych występach udało mu się zagrać kilka dobrych spotkań (zwłaszcza w końcówce sezonu). W sporcie jednak liczy się całokształt i pewnie dlatego władze klubu postanowiły nie przedłużać kontraktu z zawodnikiem.

Kamil Ptaszkiewicz

Wyglądem przypomina dzika, ale w środku jest niczym pluszowy miś. Taki właśnie jest Kamil! Redaktor naczelny oraz jeden z założycieli portalu StudenckiNews. Jego wielką pasją jest sport. Może nie uprawia go za często, ale bardzo się nim pasjonuje i oddaje się mu bez reszty. Lubi także dobrze zjeść, pograć w fajne gry i obejrzeć dobry serial. Publikuje dla Was teksty sportowe, a także poprawia Wam humor swoimi postami na naszym facebookowym fanpage'u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *