Firma Zina partnerem technicznym Pogoni Szczecin

Portowcy podpisali kontrakt z firmą na trzy lata. Będzie ona oficjalnym partnerem technicznym zespołu ze Szczecina.

Zina wyposaży zawodników kompleksowo. Na sezon 2016/2017 przygotowane zostały dwa komplety strojów meczowych. Podstawowym będzie granatowo-bordowy pasiak, który kolorystycznie przypomina to, co mogliśmy oglądać w poprzednich sezonach. A komplet wyjazdowy będzie koloru białego z wstawkami w klubowych barwach. Zina przygotuje także sprzęt treningowy oraz wyjściowy.

Produkty Ziny wyprodukowane zostały przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i materiałów, a przy tym spełniają także wysokie kryteria estetyczne.

Pogoń współpracowała z tą firmą w sezonach 2007/2008 oraz 2008/2009 (IV i III liga). Granatowo-bordowi będą jedynym klubem w Ekstraklasie, który będzie nosił stroje tego producenta.

Warto dodać, ze firma ubiera także polskich sędziów, którzy prowadzą mecze w Ekstraklasie, I oraz II lidze.

Kamil Ptaszkiewicz

Wyglądem przypomina dzika, ale w środku jest niczym pluszowy miś. Taki właśnie jest Kamil! Redaktor naczelny oraz jeden z założycieli portalu StudenckiNews. Jego wielką pasją jest sport. Może nie uprawia go za często, ale bardzo się nim pasjonuje i oddaje się mu bez reszty. Lubi także dobrze zjeść, pograć w fajne gry i obejrzeć dobry serial. Publikuje dla Was teksty sportowe, a także poprawia Wam humor swoimi postami na naszym facebookowym fanpage'u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *