Redakcja

Redakcja Studencki News


  Zmęczeni rutyną, postanowiliśmy stworzyć portal internetowy skierowany dla studentów. Znajdziesz u nas wiele ciekawych artykułów dotyczących Szczecina. Staramy się dotrzeć do każdej grupy studenckiej od nerda po szalonego imprezowicza. Na pewno znajdziesz tu swoje miejsce!

W skład zarządu  wchodzą :

 daria_3 kamil2 wojtek3

Zespół

redakcja@sn.szczecin.pl

Redaktor naczelna

Daria Janicka
daria@sn.szczecin.pl

Administrator

Wojciech Srokowski
wojciech@sn.szczecin.pl

Autorzy wpisów

 

Joanna Gapys

joannagapys@sn.szczecin.pl

Bartek Posiadało

bartek@sn.szczecin.pl

Maciek Olejnik

maciek@sn.szczecin.pl

Daria Janicka

daria@sn.szczecin.pl

Grzegorz Kozłowski

grzegorz@sn.szczecin.pl

Kamil Ptaszkiewicz

kamil@sn.szczecin.pl

Marcin Ratajczak

marcin@sn.szczecin.pl

Adrianna Roszak

adrianna@sn.szczecin.pl

Wojciech Srokowski

wojciech@sn.szczecin.pl

Małgorzata Szewc

gosia@sn.szczecin.pl

Alicja Szymańska

alicja@sn.szczecin.pl

To miejsce czeka na Ciebie!

Napisz do nas !